Zakończenie roku w Klubie N/Silnicą

W sobotę 11 06 2022 w „Klubie nad Silnicą” odbyło się zakończenie roku akademickiego 2021/2022 . Zebrała się duża grupa uczestników naszych spotkań aby pożegnać się przed wakacyjnym czasem.

Po kilku słowach wprowadzenia i podziękowania prelegentom i słuchaczom, wystąpił zespół wokalny „Tu i Teraz”  z  pięknym  koncertem.

Koleżanki zachęciły słuchaczy do wspólnego śpiewania udostępniając śpiewniki.  Śpiewane były znane i popularne piosenki jak np. „Czerwone jabłuszko” ,”Lato, lato” „W zielonym gaju” i inne  bardzo lubiane i często słuchane utwory. Śpiewy były uatrakcyjniane deklamowaniem poezji, kol. Berta Kula wyrecytowała wiersz Antoniego Langego „Są takie słowa” za które otrzymała ogromne brawa, wystąpiła też pani Anna Lachnik ze swoimi  wierszami. Uczestnicy spotkania wraz z występującymi artystami bawili się świetnie, atmosfera była bardzo sympatyczna.

 Po zakończeniu koncertu nasza wiceprezes pani Anna Biskup podziękowała koleżankom  które przygotowały część artystyczną wręczając im piękne róże. Na koniec spotkania wszyscy zostali poczęstowani czekoladkami żeby było słodko na wakacjach i ….czekamy do września.

Opisała: Ewa Rudawska; zdjęcia: Weronika Czerw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *