Koncert dla dzieci na leczeniu onkologicznym.

Zarządowi i Studentom naszego Uniwersytetu biorącym udział w „Koleżeńskiej składce -„Na pomoc Ukrainie” bardzo serdecznie dziękuję.

Serdeczne podziękowania przekazuję od wszystkich dzieci polskich i ukraińskich leczonych w Centrum Pediatrii w Oddziałach Onkologii i Endokrynologii za świąteczne „Prezenty uśmiechu”.

Ogromne dziękuję przekazuję także od opiekunów dzieci ukraińskich, za prezenty „Świąteczne kieszonkowe”.

Prezenty świąteczne dla chorych dzieci i opiekunów dzieci z Ukrainy sponsorowali Studenci ŚUTW w Kielcach i Klub Seniora + (ul. Warszawska 151 w Kielcach).

W przestrzeni świata wirtualnego na zawsze pozostawiam bardzo serdeczne podziękowania wszystkim występującym w „Wiosennym Koncercie” dla dzieci polskich i ukraińskich pozostających na leczeniu w Centrum Pediatrii ( Oddziały Onkologii i Endokrynologii) w dniu 13.IV.2022r.

Dziękuję za pomoc: Siostrze Brygidzie, Pani Svetlanie Kruszyńskiej, Paulinie Pietryka, Marcie Gawron, Monice Wilk, Kamili Piskulak oraz wszystkim członkiniom Klubu Senior + z ulicy Warszawskiej 151.

Koordynatorka Wolontariatu ŚUTW – Zofia Chałat

Skrótowy opis koncertu dla chorych dzieci.

„Wiosenny Koncert” odbył się 13.IV.2022r. o godz. 14.00 za oknami oddziałów szpitalnych.

W koncercie grali i śpiewali uczniowie Szk. Podstawowej nr 27 im. K.K.Baczyńskiego z siostrą Brygidą (pierwotnie miały wystąpić „Józefowe Kwiatki” ale z przyczyn obiektywnych nastąpiła zmiana), Pani Śwetlana Kruszyńska z grupą muzyków dziecięcych i młodzieżowych Centrum  Muzyczno-Językowego „One Way” z Kielc i wolontariuszki z „7-Animatorów” DCW-Caritas Kielce.

Mamy nadzieję, że udało się nam w sposób atrakcyjny podarować chorym dzieciom, opiekunom dzieci i personelowi odrobinkę radosnego czasu , innego od poprzednich dni, bo wystrojonego świątecznie w dźwięki muzyki i słowa piosenek.

Na „Wiosennym Koncercie” z życzeniami i podarunkami dla chorych dzieci byli obecni wyjątkowi goście: Pani Renata Janik – Wicemarszałek Województwa Świętokrzyskiego i Pan Arkadiusz Slipkowski -zastępca Dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Kielcach.

Koncert zorganizowali: koordynator wolontariatu ŚUTW i wolontariuszka „7-Animatorów” DCW-Caritas Kielce i niezwykli artyści wyjątkowi i nieprzeciętni występujący na koncercie z własnym repertuarem i swoimi opiekunami.

Koordynatorka Wolontariatu ŚUTW.

Zdjęcia: Monika Wilk Koordynator Diecezjalnego Centrum Wolontariatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *