Na zakończenie roku akademickiego 2025/2026 w dniu 02.06.20206r. 60 słuchaczy Świętokrzyskiego Uniwersytetu III Wieku spotkało się na wspólnym ognisku w uroczym zakątku Kielc czyli na Stadionie Leśnym. Wspólnie piekliśmy kiełbaski , pogoda słoneczna dopisywała , żar był od słońca i od ogniska.
Potem przy wspólnym stole , posilaliśmy się pieczoną kiełbaską i specjałami przyniesionymi z domu. Popijając chłodnym piwem. Wspomnień nie było końca, jak szybko minął nam kolejny udany rok na naszym uniwersytecie.
Przy wspólnym toaście z szampanem pożegnaliśmy z łezką w oku ustępujący Zarząd mając nadzieję , że nadal będzie wspierał nowe władze Uniwersytetu swoim wieloletnim doświadczeniem.
Przy dźwiękach muzyki były śpiewy i tańce .
Do zobaczenia za rok.
Tekst i zdjęcia : Grażyna Głowacka













