Zespół “Tu i Teraz” – kolędy w Klubie N/Silnicą

W sobotę 17 12 2022 spotkaliśmy się w „Klubie nad Silnicą” na przedświątecznym spotkaniu wigilijnym . Zespół „Tu i Teraz  zaśpiewał nam kolędy a także zaprosił  uczestników spotkania do wspólnego śpiewu.      

  Pierwszą kolędą była pięknie zaśpiewana kolęda ukraińska, potem znane nam kolędy  polskie. Wszystkie kolędy ilustrowane były zdjęciami pokazywane na ekranie.

Następnie zespół „Tu i Teraz ”po rozdaniu  śpiewników zaprosił uczestników spotkania do wspólnego śpiewania. Zaśpiewaliśmy wspólnie nasze piękne kolędy jak między  innymi „ Wśród nocnej ciszy” ,”Do szopy” czy „Lulaj że Jezuniu” co wprowadziło bardzo świąteczny nastrój.                              

Potem były życzenia od Zarządu SUTW  przekazane przez panią Anną Biskup, od zespołu „Tu i Teraz”, od Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych , a pani Anna Wąsowska razem z życzeniami zacytowała wiersz C. K. Norwida o łamaniu się opłatkiem.

I my podzieliliśmy się opłatkiem składając sobie życzenia, a na koniec poczęstowaliśmy się przygotowanymi wcześniej słodyczami. I tak weszliśmy w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.    

  Wszystkim słuchaczom życzymy Wesołych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym już 2023 Roku. 

                                                                                                        Ewa Rudawska

Zdjęcia: Weronika Czerw, Anna Lachnik, Jadwiga Dula

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *