“W miłości wszystko jest możliwe”-koncert zespołu “Pasjonutki”

W sobotę 10.02.2024 na spotkaniu  „Klubu nad Silnicą” zespół wokalny „Pasjonutki” z okazji zbliżających się „Walentynek” zaprezentował nam koncert pt. „W miłości jest wszystko możliwe ”. Panie Teresa i pani Jolanta zaśpiewały dla nas piosenki trochę nastrojowe ,trochę smutne ale więcej wesołych. .                                                                                                             

Koncert rozpoczął się od przedstawienia zespołu w piosence „Pasjonutki”, potem były piosenki o miłości znane i bardzo lubiane np. „ Kocha się raz” czy „Cicha woda.” i inne.  Po każdej części wokalnej były deklamacje. Pani Dorota z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych deklamowała wiersze z jej osobistego tomiku a także  wiersze pani Elżbiety Flis  też  z TPSzP.

Program w wykonaniu zespołu „Pasjonutek ”bardzo się podobał słuchaczom, były rzęsiste brawa i prośby na bis. Na bis usłyszeliśmy żywą piosenkę ludową ,co sala przyjęła z ogromnym aplauzem. Słuchacze byli bardzo zadowoleni z koncertu, dał nam dużo radości i wprowadził słuchaczy w pogodny nastrój.

Dziękujemy paniom Teresie, Jolancie i Dorocie a także panu Bogusławowi, który wspierał zespół technicznie, za uprzyjemnienie nam sobotniego spotkania i mamy nadzieję gościć jeszcze zespół „Pasjonutki na naszych spotkaniach.                                                                                                                          

 Ewa Rudawska

Zdjęcia: Weronika Czerw

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *