„Praca na dawnej fotografii” – konkurs

Szanowni Państwo,

4 marca 2021 nasz portal Aplikuj.pl rozpoczął konkurs dla osób w wieku 50+ pt. Praca na dawnej fotografii. Chcemy pokazać różnice w codziennej rzeczywistości zawodowej na przestrzeni lat i zachęcić do podzielenia się wspomnieniami z pracy sprzed lat.

Na czym polega konkurs dla seniorów „Praca na dawnej fotografii”?

1. Zbieramy stare fotografie związane z pracą w czasach Polski Ludowej, czy początku nowego ustroju (fotografie z miejsca pracy, przy stanowisku, w grupie pracowników itp.) osób z woj. świętokrzyskiego i łódzkiego w wieku 50+.

2. Zgłoszenia dokonujemy przez Internet: senior może wypełnić formularz samodzielnie, bądź może zrobić to w jego imieniu inna osoba – opiekun, krewny czy znajomy: https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii

3. Właściciele najciekawszych fotografii zostaną nagrodzeni, a wszystkie przesłane zdjęcia będzie można zobaczyć w publikacji pokonkursowej na naszej stronie – rozstrzygnięcie nastąpi 14 czerwca 2021.

4. Wybierzemy także zwycięską placówkę spośród Ośrodków Kultury i Uniwersytetów Trzeciego Wieku. Nagrodę specjalną (bony na zakup sprzętów) otrzyma ten ośrodek, z którego napłynie najwięcej zgłoszeń seniorów.

Konkurs organizowany jest w pełni bezpiecznie, drogą internetową.

Będzie nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo wspólnie z nami zorganizować dla seniorów zabawę pełną wspomnień!

https://www.aplikuj.pl/konkurs-praca-na-dawnej-fotografii

Zwłaszcza w obecnych okolicznościach mamy nadzieję wywołać dużo uśmiechu i na kilka chwil wraz z uczestnikami cofnąć się w czasie 😊

Uprzejmie proszę o informację, czy są Państwo zainteresowani dołączeniem do projektu.

Pozdrawiam
Paulina Bijas
Koordynator projektu

Od redakcji:
Koordynatora prac związanych z powyższym konkursem podamy po uzgodnieniu z zarządem ŚUTW.