Przegoń smutek z Głosem Seniora

Przegoń z nami smutek i depresję!

Szanowni Państwo,
aż 30% Polaków po 60. roku życia mieszka samotnie.

Zdaniem ekspertów, dla seniorów o wiele groźniejsza od wirusa jest samotność, lęk, niepokój oraz bezruch fizyczny i psychiczny. Problem ten potęguje obecna izolacja i brak aktywności.

23 lutego 2021 roku, w Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją, Stowarzyszenie MANKO – wydawca Magazynu Ogólnopolski Głos Seniora, organizator Programu Ogólnopolska Karta Seniora – Gmina Przyjazna Seniorom oraz kampanii Stop manipulacji, nie daj się oszukać, a także kampanii Solidarni z Seniorami – Razem Damy Radę rozpoczyna akcję społeczną Przegoń z nami smutek i depresję.

W ramach kampanii przesyłamy Państwu program pt. „Jak przegonić smutek i depresję” z P. Małgorzatą Ostrowską – specjalistą psychiatrii, psychogeriatrą Szpitalu MSWiA w Krakowie udostępniony na kanale naszej pro-seniorskiej telewizji internetowej Głos Seniora TV  

Kampania pt. Przegoń z nami smutek i depresję” ma na celu wsparcie, aktywizację i edukację seniorów narażonych na katastrofalny w skutkach bezruch zarówno fizyczny, jak i psychiczny.
W ramach kampanii, Stowarzyszenie MANKO zachęca seniorów do aktywności poprzez m.in. udział w wielu aktywizacyjno-edukacyjnych inicjatywach i konkursach Głosu Seniora: 
Zwierzak Lekiem na Samotność
Stylowi SeniorzyPrzekaż nam swój przepis
Senior Moto-Retro
Senior Działkowiec
Miłość po 60-tce
Patriotyczny Głos Seniora
Stop Manipulacji, nie daj się oszukać

Więcej informacji na https://glosseniora.pl/konkursy/
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSACH