Wczasy 2020 – nasze bezpieczeństwo

Ośrodki wczasowe, do których wybierają się słuchacze ŚUTW, przesyłają nam informacje dotyczące ochrony naszego zdrowia w czasie pobytu.
Poniżej można przeczytać o wdrożonych procedurach.

  1. New Corner w Niechorzu:
    Drodzy Państwo w związku z otwarciem naszego Hotelu z dniem dzisiejszym przesyłam Państwu nasze Rozporządzenia odnośnie wdrożonych procedur by Państwa pobyt u nas był bezpieczny.
    Czytaj tutaj.

 2 .DW RONDO w Krynicy Morskiej

Nadzwyczajne środki ostrożności, czyli jak dbamy o bezpieczeństwo naszych Gości i pracowników
Z niecierpliwością wyczekiwaliśmy dnia, w którym ponownie powitamy naszych Gości.
I doczekaliśmy się….
Dnia 4 maja 2020 roku Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 2 maja 2020 roku zniesiony został zakaz prowadzenia naszej działalności J

Nie próżnowaliśmy jednak w międzyczasie i przygotowaliśmy nasz obiekt do pełnej funkcjonalności – opracowaliśmy i wdrożyliśmy niezbędne zasady, które mają zapewnić bezpieczeństwo dla Was, naszych szanownych Gości oraz dla naszych pracowników. 

Nowe zasady

1. Przede wszystkim dbamy o to, aby nasza działalność była zgodna z zaleceniami Ministerstwa Zdrowia, Głównego Inspektora Sanitarnego.

2. Nasi pracownicy, nim rozpoczną pracę, zobligowani są do sprawdzenia temperatury ciała, dezynfekcji dłoni oraz używania wyłącznie odzieży roboczej, która na koniec pracy każdorazowo jest prana. 

3. Instruujemy nasz personel w jaki sposób mają postępować w poszczególnych działach by zachować maksymalne bezpieczeństwo pracy oraz kontaktu z Gościem, zgodnie z zaleceniami Ministra Zdrowia. 

4. Przed przyjazdem gości wszystkie elementy pokoju będą dezynfekowane. Zasada dotyczy zarówno pokoi jak łazienek. Po zakończonym pobycie pokoje również są dodatkowo dezynfekowane. Ponad to, pokoje nie będą podlegały codziennemu odświeżaniu (wyłącznie na życzenie). Pokój będzie sprzątany po zakończonym pobycie. 

5. Wnętrza obiektu będą systematycznie wietrzone. Każdy nasz pokój posiada możliwość otworzenia okna i drzwi balkonowych.

6.Pościel hotelową oddajemy do pralni zewnętrznej, gdzie prana jest z barierą higieniczną.

7. We wszystkich przestrzeniach wspólnych dostępne będą środki do dezynfekcji rąk.

8. Elementy, z którymi mamy bezpośredni kontakt, jak klamki czy przyciski, będą dodatkowo dezynfekowane przez personel hotelu

Działalność jadalni

1. Jadalnia nie będzie dostępna w dotychczasowej formie, a posiłki będą dostarczane naszym Gościom do pokoju, do czasu wprowadzenia możliwości ponownego uruchomienia jadalni.

Działalność rekreacyjna i kawiarnia

1. Wszystkie urządzenia dostępne na terenie obiektu będą dezynfekowane (ławeczki, stoliki).
2. Plac zabaw jest zamknięty do odwołania.
3. Kawiarnia będzie realizować zamówienia tylko na wynos.

Korzystanie z sali zabaw

1. Sala zabaw będzie nieczynna do odwołania