Zbadaj słuch i pomóż dzieciom

Dzień dobry, 
Jako partner w programie Ogólnopolska Karta Seniora realizowanym w Kielcach czujemy potrzebę podzielenia się z Państwem taką informacją, bo wierzymy, że Seniorzy z Kielc także mają gorące serca chętne do pomocy. Będziemy wdzięczni za np. przekazanie tej informacji dalej.

I etap kampanii już trwa i będzie twać do końca tego roku. Podsumowanie i rozliczenie I etapu będzie mieć miejsce w styczniu 2020roku.
W II etapie będziemy prowadzić kampanię przez cały 2020 rok.

Kampania Zadbaj o słuch – bądź w kontakcie ze światem.

Pragniemy podzielić się z Państwem informacją o Ogólnopolskiej Kampanii Wspierania Dzieci z Wadami Słuchu.

Dlaczego to takie ważne?
W ramach Kampanii zapraszamy na bezpłatne badania słuchu osoby powyżej 60 roku życia. Zachęcamy do brania udziału w badaniach i przekazywania informacji swoim bliskim, ponieważ wykonując badanie słuchu wspieramy lokalne ośrodki edukacyjno-rehabilitacyjne, które zajmują się opieką nad dziećmi niedosłyszącymi oraz  Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieciom z wadą słuchu.
Za każde jedno badanie, czyli bezpłatne badanie słuchu jednej osoby pow. 60 roku życia firma ACS Słuchmed przekazuje 10zł (dziesięć złotych) ww. instytucjom.

To od Seniorów 60+ zależy, jaka ostatecznie kwota zostanie przekazana organizacjom.

Ja umówić się na badanie?
Wystarczy zarezerwować wizytę pod numerem tel. 814 714 004, pod adresem mailowym: zbadajsluch@sluchmed.pl lub osobiście w jednym z oddziałów Słuchmed w najbliższej okolicy.
Uwaga: podczas rejestracji należy podać hasło „ZADBAJ O SŁUCH”.

W Kielcach kampania realizowana jest m.in. w oddziale Słuchmed przy ul. Tarnowskiej 4 (obok targowiska miejskiego, budynek Telegraf City).

mgr inż. Ewa Paździor
Menedżer ds. marketingu

ACS SŁUCHMED Sp. z o.o.
www.sluchmed.pl