Kielce Seniorom

Międzynarodowe Targi Seniora

Niezapomniany program

Na uczestników czeka bogata oferta produktów i usług przygotowana przez Wystawców, a także program wypełniony atrakcjami, w tym między innymi:
• produkty i usługi przyjazne seniorom / bezpłatne badania i konsultacje 
• zajęcia fitnesskurs Nordic Walkingnauka tańca towarzyskiego 
• warsztaty, wykłady i prelekcje 
• pokazy mody 
• spotkania z ciekawymi ludźmi, m.in. Teresą Lipowską, aktorką serialu M jak Miłość, Janiną Busk i Wiesławą Kwiatek – bohaterkami programu Sanatorium Miłości 
• występy artystyczne znanych i lubianych zespołów wokalno-tanecznych, m.in.: Passionata, Czerwone Berety, The Fifty Five
• konkurs z nagrodami – do wygrania weekendowy pobyt w przepięknie położonym  Ośrodku Wypoczynkowym Zakopiec!
• wspólna zabawa z DJ WIKA… i wiele innych atrakcji!

Trochę różnych informacji:

To nie koniec niespodzianek! Na stoisku ŻABKA – mały wielki sklep na Zwiedzających Międzynarodowe Targi Seniora również czeka poczęstunek! Skosztujecie zdrowych przekąsek, smakowitych słodyczy i pysznej kawy.
Ponadto ŻABKA – mały wielki sklep zaplanowała warsztaty, które pomogą skutecznie zaprzyjaźnić się Seniorom z nowinkami internetowymi i aplikacjami. Zapoznacie się także z możliwością pracy skierowaną do seniorów i z usługami dedykowanymi seniorom w sklepach sieci.
To wszystko.. JUŻ ZA TYDZIEŃ!!
Nie możemy się doczekać😍!

Pozostajemy nadal przy występach.. a ten, o którym teraz piszemy już nie jest tajemnicą 😉!DJ WIKA zamknie, a właściwie na dobre rozkręci i nakręci ostatni dzień wydarzenia „Kielce Seniorom”, czyli Międzynarodowe Targi Seniora (12 października 2019)!
Będzie zabawa, będzie się działo i zastrzegamy tym, którym będzie mało… 👉 bawimy się na całego 😁🤩📣!
#chcemywięcej
#międzynarodowetargiseniora
#kielceseniorom

Gośćmi specjalnymi „Kielce Seniorom” a zwłaszcza „Międzynarodowej Konferencji Bezpieczeństwa” i sobotnich targów będzie Miasto Gotha wraz z Radą Seniorów.
Liczymy na wymianę cennych doświadczeń!

Jak już zapowiadaliśmy na specjalne zaproszenie Prezydenta Miasta Kielce Bogdan Wenta Gościem „Kielce Seniorom” a zwłaszcza Międzynarodowych Targów Seniora będzie delegacja z miasta partnerskiego Kielc na czele z Merem Sergiej Morgunowem. Na stoisku Winnicy będziecie mogli porozmawiać z przedstawicielami miasta, jak również poznać ofertę firm z branży hotelarskiej, turystycznej, uzdrowiskowej i medycznej.

Głodni? Mamy newsa na ten głód!
MOPR Wolontariat Kielce ma super niespodziankę! Zarówno na Rynku w czwartek 10 października i piątek 11 października, jak i podczas Międzynarodowych Targów Seniora 12 października poczęstuje Seniorów pysznym bigosem! BEZPŁATNIE 😊 !
ZAPRASZAMY!

Jako byli żołnierze, komandosi Czerwonych Beretów mają za sobą blisko 3 tysiące skoków spadochronowych. Jako członkowie zespołu „Czerwone Berety 121“ 🎤🎙 nie opuszczają patriotycznych imprez odbywających się w całym regionie świętokrzyskim. Z repertuarem, na który składają się piosenki wojskowe i patriotyczne oparte głównie na nowych aranżacjach z płyty „100 Dźwięków Niepodległości“ Pawła Szcześniaka, wystąpią na kieleckim Rynku oraz w Targi Kielce S.A. w trakcie wydarzenia Kielce Seniorom – Międzynarodowe Targi Seniora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *