Zmiany wykład plenarny i zajęcia

WYKŁADY PLENARNE Dn. 14 października o godz. 16:00 odbędzie się wykład mgr Anny Koryckiej – „Zrozumieć obraz”, natomiast na wykład dr Marcina Fatalskiego – „Oblicza dyktatury w Ameryce Łacińskiej po II wojnie światowej” zapraszamy 28 października o godz. 16:00. Wykłady w Auli Politechniki Świętokrzyskiej.

GEOLOGIA  Z powodu wyjazdu prowadzącego sekcję geologiczną, zajęcia odbędą się 16.X. zamiast planowanego 23.X. Miejsce i godzina bez zmian.

LITERATURA Z powodu wyjazdu prowadzącej seminarium z literatury , zajęcia 25.X. nie odbędą się. Zajęcia odrobione zostaną 8.V. 2020 r.

FILMOZNAWSTWO – „AKADEMIA FILMOWA 50+” w Kinie „Fenomen” /WDK/ Zapisy przyjmowane są w Sekretariacie ŚUTW we wtorki od godz. 10:00 do 13:00. Opłata za 12 filmów wynosi 60 zł /5 zł za jeden film/. Projekcje atrakcyjnych filmów fabularnych /ulotki w Sekretariacie/ odbywają się średnio co dwa tygodnie. Rozpoczynamy 15.X. a kończymy 19.V. 2020 r. Informujemy, że można zapisać się z osobami towarzyszącymi na takich samych zasadach odpłatności za karnet filmowy.

Anna Biskup

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *