Świętokrzyskie Spotkania Filmowe – II edycja

W ubiegłym roku 5 czerwca 2018 roku, decyzją sejmiku województwa, po raz pierwszy obchodziliśmy święto województwa świętokrzyskiego. Z tej okazji kino Fenomen zainicjowało swój autorski projekt: Świętokrzyskie Spotkania Filmowe – coroczny, miejski festiwal filmowo – muzyczny, mający na celu prezentację dobrego kina i spotkania z ciekawymi gośćmi, pochodzącymi i / lub tworzącymi w naszym regionie.
Od czwartku do niedzieli (6 – 9 czerwca) zapraszamy na drugą edycję wydarzenia – przedpremierowe i premierowe pokazy filmowe, zarówno dla dzieci i młodzieży, jak też nieco starszych widzów 🙂
Ponadto w programie: wystawa plakatów filmowych, seans filmu niemego z muzyką na żywo, spotkania z ciekawymi gośćmi, impreza taneczna, kino na leżakach, i, na koniec – piknik filmowy!

Program tegorocznych Spotkań znajduje się pod poniższym linkiem:

http://www.wdk-kielce.pl/index.php?id1=17&id2=454&language=pl


Na część wydarzeń wstęp jest wolny – wejściówki są do odbioru w kasie kina.
Na pozostałe obowiązują bilety wstępu w cenie 10zł!

Bilety są już dostępne w kasie kina i online tutaj:

https://s6.systembiletowy.pl/kfk/system_portal.php

Realizacja II Świętokrzyskich Spotkań Filmowych jest możliwa dzięki wsparciu finansowemu z Europa Cinemas. Nasze kino jest, od 2017 roku, częścią tej największej na Starym Kontynencie sieci, zrzeszającej najlepsze kina studyjne!

https://www.europa-cinemas.org/en

Do zobaczenia w kinie!

Jarek Skulski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *